logo

Těšínská 710/57B, Havířov Tel: +420 596 413 613 +420 608 151 618

Vítejte...

 

Společnost Auto Kubiena, s.r.o. Byla založena 2.5.1996 Pavlem Kubienou,zkušeným automechanikem a bývalým automobilovým závodníkem.
 
Autoservis sídlí v Havířově na Bludovickém kopci. Poskytuje komplexní služby v oboru opravy a údržby motorových vozidel všech značek i stáří.
 
Motto firmy: Nejlepší reklamou je naše práce!

 

Možná nevíte, že …

  • Liberalizace v oblasti servisních služeb v rámci celé Evropské Unie (tzv.Bloková výjimka) dnes umožňuje motoristům servisovat svůj vůz v libovolném servise,a to bez ztráty záruky na vozidle. Toto platí jak při provádění pravidelných garančních prohlídek,tak při opravě vozu po havárii.
  • Tento stav je vyústěním dlouhodobého obecného trendu, který jsme vnímali již před několika lety. Našim zákazníkům nabízíme servisování automobilů jakékoliv značky a libovolného stáří.
  • Dohoda s našimi dodavateli zaručuje včasnou dodávku jak originálních náhradních dílů, tak i kvalitně rovnocenných náhradních dílů, to vše za konkurenční ceny. Navíc jsou naše hodinové sazby výhodnější než v jakémkoliv značkovém servise.
  • Technické zázemí, zkušenosti a odbornost našich automechaniků a dlouholetá praxe v autoopravárenství (zvláště pak v oblasti péče o celý vozový park firemních klientů) jsou zárukou standartně vysoké kvality námi poskytovaných servisních služeb.
  • Vaše firemní či soukromé automobily libovolné značky tedy můžete bez obav svěřit do péče našeho servisu. Platí i pro nové vozy v záruce !

Informujte se, prosím, u našeho servisního technika.

     

             Otevírací doba:

       Pondělí - Pátek   7:00 - 16:00

       Sobota a Neděle   Zavřeno

Přistavení vozidla a jeho vyzvednutí po opravě je možné po dohodě i mimo pracovní dobu.